10 березня в дистанційному форматі на платформі ZOOM відбувся круглий стіл на тему «Ефективність мислення в стресових ситуаціях».

Спікером виступила – Козак Катерина Богданівна (директор Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г. Е. Вейнштейна, д.е.н., професор кафедри Менеджменту і логістики ОНТУ, конфліктолог, бізнес-консультант з питань управління персоналом). ⠀ В реаліях нашого сьогодення ми часто втрачаємо контроль над емоціями і від цього панікуємо та стресуємо, забуваючи, що з цим погіршується наше мислення та стресостійкість, а надалі знижується працездатність та мотивація, тому важливим є висвітлення актуальних питань. ⠀ 🧠Термін «стрес» зараз є одним з найпоширеніших слів у повсякденній розмові у всьому світі. Сьогодні немає людини, яка б не використовувала це поняття. Стрес використовується для опису практично всього. Стрес увійшов у підручники, довідники, енциклопедії, словники і навіть у повсякденне життя. І коли ми вживаємо це слово, ми не завжди замислюємося про його походження чи значення. ⠀ Якраз на даному заході було розглянуто характеристики стресу та його прояви. Також, зважаючи на те, що зараз багато українців відчувають тривогу та безпорадність, спікер Козак Катерина Богданівна поділилась техніками та методами подолання стресу, які є ефективними та практичними в реальному житті. ⠀

🔴Круглий стіл відбувся за соціальної ініціативи Студентської ради Одеського національного технологічного університету: молодіжного ректора Валентини Новикової. На заході були присутні близько 🔜1️⃣0️⃣0️⃣слухачів, серед них перш за все, студенти університету різних спеціальностей, тому що в освітньому процесі, який надає наш заклад притаманний студентоцентрований підхід, а також, під’єдналися викладачі університету та студенти технічного фахового коледжу ОНТУ. Шановні гості, абітурієнти, колеги, стейкхолдери, роботодавці, випускники, здобувачі вищої освіти, представники академічної спільноти! Ми радо вітаємо Вас на сайті Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім.Г.Е.Вейнштейна! Потужний професорсько-викладацький склад дозволяє готувати висококваліфікованих фахівців, які можуть з успіхом реалізувати себе на підприємствах харчової та переробної промисловості, банківській, страховій, інвестиційній, інноваційній, брокерській, консалтинговій, готельній, ресторанній, туристичній та інших сферах.

🤝Запрошуємо і Вас, шановний гість, стати частиною нашого наукового співробітництва!