Business Consulting

Складання бізнес-планів та інвестиційних проектів різної складності – ключова спеціалізація Business Consulting. За плечима у наших фахівців багаторічний досвід, який став основою успішної діяльності великих і малих організацій. Ви можете замовити розробку проекту в Business Consulting і отримати можливість його поновлення після закінчення першого року реалізації. Крім того, наші фахівці готові безкоштовно консультувати Вас в частині впровадження в практичну діяльність будь-якої з частин цього документа.

навіщо потрібен бізнес-план?

Власне, розробка цього документа необхідна в наступних випадках:

  • для оцінки інвестиційної привабливості та перспектив;
  • залучення інвесторів і позикових фінансових коштів;
  • отримання банківського кредиту на розвиток міні-проекту або всього підприємства;
  • пошук нових партнерів і контрагентів;
  • оптимізація виробництва і управління.

типовий бізнес-план у виконанні Business Consulting має наступну структуру:

  • меморандум про конфіденційність;
  • резюме;
  • характеристика (галузі в цілому і окремого підприємства);
  • опис товарів / послуг;
  • маркетинговий план;
  • план продажів;
  • виробничий план;
  • організаційний план;
  • план персоналу;
  • фінансовий план;
  • ризики та можливості фірми;
  • додатки.

чому варто замовити бізнес план у нас?

Розробляючи бізнес-план, ми завжди проводимо повноцінне маркетингове дослідження. Це допомагає створити документ, який базується на реаліях ринкового середовища, а не на гіпотезах і вигадках. В кінцевому підсумку ви отримаєте детальний проект, який стане ефективним інструментом планування та контролю діяльності вашої організації, а також дієвим способом залучення інвестиційних коштів на розвиток вашої справи або реалізацію окремої програми.

Якщо ви вирішили замовити у нас розробку бізнес-плану створення підприємства, то завжди зможете розраховувати на якісний підсумковий результат. При цьому дотримуються всі необхідні процедури для того, щоб ваша організація успішно розвивалася після виконання наших зобов’язань. Досвід і наявність кращих фахівців в даній області дозволяють написати бізнес-план в максимально короткі терміни за прийнятною вартістю.

Якщо ви вирішите купити бізнес-план у нас, то наші фахівці з радістю виконають роботу якісно і точно в строк. Business Consulting завжди буде радий допомогти правильно розпланувати ведення будь-якого бізнесу. C допомогою наших послуг всі ваші починання завжди будуть успішними і прибутковими!

яка інформація необхідна для складання бізнес-проекту?

Звертаючись до Business Consulting, вам необхідно попередньо зібрати і підготувати необхідну інформацію про свою фірму. Є деякі ключові моменти, які обов’язково повинні бути присутніми в головному фінансовому документі, і надати їх може тільки замовник. Інформація повинна бути актуальною, повною і об’єктивною.

Ось перелік питань, які бажано максимально висвітлити для того, щоб скласти фінансовий план грамотно і оперативно:

  1. Концепція проекту. Очевидно, що у вас є ідея, яку необхідно оформити в якийсь документ. Чим більше подробиць про неї ви надаєте, тим солідніше буде виглядати результат, і тим оперативніше пройде розробка бізнес плану створення підприємства. Також потрібно згадати про місце розташування організації, існуючу або плановану назву, типи виробленої продукції або послуги.
  2. Плановані обсяги виробництва. Швидше за все, ви вже уявляєте собі масштаби свого бізнесу, а тому намітити приблизний рівень виробництва на рік не складе труднощів.
  3. Етап реалізації. Фінансовий проект складається не тільки для нового бізнесу, а й для існуючого. Якщо ви вже вийшли на певний рівень, але вас щось не влаштовує, потрібно вказати на якому саме етапі розвитку знаходиться ваше підприємство, який шлях ви вже пройшли.
  4. Мета розробки документа. Бізнес-план розвитку організації, як правило, складається з конкретним наміром. Він допомагає уявити підприємство у вигідному світлі перед інвесторами, а може призначатися для власників, акціонерів або банківських структур.
  5. Орієнтовна вартість реалізації проекту. Будь-якому бізнесу можна дати оцінку в грошовому еквіваленті. У цьому пункті також варто сказати про структуру інвестицій, будуть це власні кошти або залучені, кредити банків або акціонерний капітал.
  6. Структура персоналу. Тут потрібно вказати, скільки людей необхідно для реалізації бізнес-ідеї, який рівень кваліфікації фахівців є прийнятним.
  7. Дані про обладнання, його вартість, тонкощі технологічного процесу. Це досить ємна частина, що стосується виробничої діяльності. Необхідно надати інформацію про те, скільки одиниць обладнання потрібно, і на які кошти воно буде купуватися.
  8. План будівництва. Якщо ваша справа настільки масштабна, що передбачає зведення окремих виробничих площ, потрібно надати відомості про їх розмір, вартість робіт, а також проект будівництва.
  9. Бажаність проведення маркетингових досліджень. Практично будь-який бізнес не зможе успішно стартувати без якісного дослідження ринку. Тільки в дуже рідкісних випадках цим пунктом можна знехтувати.
  10. Дозвільна документація. Якщо для ведення бізнесу вам потрібні спеціальні дозволи і висновки уповноважених органів, їх наявність потрібно відобразити у фінансовому документі.

Також слід враховувати, що розробка бізнес-плану проекту для різних галузей господарської діяльності має свої нюанси, а також вимагає додаткові відомості. Так, фінансовий план для інтернет-магазину буде разюче відрізнятися від документа, призначеного для продовольчої організації або аптеки. Розмір фірми також важливий, мале підприємство – значить невеликий документ, для великого ж він буде обчислюватися сотнями сторінок.

Business Consulting – це завжди грамотно і оперативно складений фінансовий документ, який зображує ваше підприємство в найкращому світлі!

Склад фахівців Business Consulting робочої групи розробки бізнес-плану «під ключ»:

  1. Седікова Ірина Олександрівна – доктор економічних наук, професор, завідувач  кафедри менеджменту і логістики;
  2. Євтушевська Ольга Олександрівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту;
  3. Дідух Сергій Мирославович –доктор економічних наук,професор кафедри економіки промисловості;
  4. Д’яченко Юлія Володимирівна – кандидат економічних наук, доцент  кафедри менеджменту і логістики.