Участь співробітників ННІПЕіМ ім. Г.Е. Вейнштейна у Інвестиційному форумі ODESSA 5T

16 вересня 2021 року співробітники ОНТУ (ОНАХТ) прийняли участь у Інвестиційному форумі ODESSA 5T. Цього року наша академія представлена у Експозоні! Наука і бізнес тісно співпрацюють. Корзая Натела Ревазівна – Директор Центру маркетингу, реклами та профорієнтаційної діяльності та Немченко Ганна Валеріївна член Ради молодих вчених, асистент кафедри управління бізнесом представили меру нашого міста каталог інноваційних розробок ОНТУ (ОНАХТ). Також прийняли участь у Форумі зав. кафедри обліку та аудиту д. е. н., проф. Немченко В. В., співробітниця Центру маркетингу, реклами та профорієнтаційної діяльності – Лазука К. Д., а також заступник декана факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки Томчик О. М. До речі, д. е. н., проф. Немченко В. В. запросив Голову Департаменту фінансів Бедрегою С. М. на зустріч зі студентами та науковцями ОНТУ (ОНАХТ).

Дякуємо організаторам за запрошення і можливість прийняття участі у цікавому та інформативному заході !!!